Yerinde İş Yeri Yıkama Hizmetleri

işyerlerindeki duvardan duvara halıfleksleriniz veya halılarınızı, yere sabitlenmiş ise yada kaldırılamayacak durum da ise, Varolan halı veya halıflekslerinizi yerinde yıkayabilmekteyiz. Yerinde halı veya halıfleks yıkama işleminde sırası ile; Güçlü Vakum makinası sayesinde önce tozunu alıyoruz, Daha sonra halı veya halıfleksin cinsine göre hazırlanmış olan şampuanı halı veya halıfleks yedirerek köpürtüyoruz,

Köpürtülen halı veya halıfleks fırçalama makinesi ile fırçalanıp varolan lekeler çıkartılmakta, daha sonra yüksek devirli vakumlama makinası ile vakumlama yapılarak halı veya halıfleksdeki şampuan ve köpük alınır,

Halı veya halıfleks tam anlamıyla durulana kadar halı ve halıflexe su verip vakumlama yapma işlemi devam eder.

Halı veya halıfleks tam anlamıyla durulandıktan sonra, sıcak hava üfleyici ile halı ve halıflekslerinizdeki nem alınmakta, halı ve halıfleksleriniz gün içinde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Cinsleri gözetmeksizin her türde ve cinsteki halılar her mevsim Profesyonelce çalışan kurumsal firmalarda yıkatılmalıdır.
Firmamız deneyimli personel ve modern makinaları ile siz değerli müşterilerimize 4 mevsim hizmet vermek için kurulmuştur.

Yerinde Halı ve Koltuk ve Yatak Yıkama :Fabrikamızı aradığınız da yerinde yıkatmak istediğiniz eşya hakkında bilgiler alınır. Personelimiz halı yıkama makinası ve vakum makinası ile gerekli olan şampuan ve leke çıkarıcılarını firmamızdan çıkarken alır. Evinize gelen personelimiz ayaklarına galoş takarak yıkanacak odaya geçer, bir elamanımız yıkama makinasını kullanırken bir diğeri vakum makinası ile kirlerin, lekelerin çıkması aynı zaman da kuruması için vakum yapar.

* Halı  Koltuk ve Yataklarınız Son Sistem Makinalarımızda ERA111 temizlik ilaçlarımızla sorunsuz bir şekilde yıkanır..

* Yıkama işlemine girmeden önce lekeleri tespit edilir ve lekeler üzerinde çalışılır. Sanayi tipi vakum makinesiyle vakumlanarak tozlardan arındırılır.

* Tozlarından arındırılan koltuk, yatak veya halı özel leke çıkarıcı karışımları ve şampuanları kullanılarak köpüklenir. Köpüklenen eşya kiri ve lekesinden arındırılana kadar temizlenir.

* Köpüklenerek lekelerinden arındırılan halı,koltuk veya yatak tekrar sanayi tipi vakum makinesiyle vakumlanarak köpüğü alınır. Temizliği tamamlanan halı,koltuk veya yatak son olarak parfümlenir ve havalandırılarak kurumaya bırakılır.

* Halı,Yatak veya Koltuk takımlarınız yıkandıktan sonra kuruma süresi  çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bazı eşyaların tamamen kuruma süresi 3-4 saat, bazılarının ise 10-12 saat arasıdır.

Tüm işlem bittikten sonra kontrol edilir ve müşterimize gösterilerek teslim edilir. Ödemenizi ister peşin isterseniz kredi kartı ile de kapınız da yapabilirsiniz. Şunu unutmayalım ki evdeki tüm bakteriler halılar üzerindedir, bunu evdeki elektrik süpürgesi veya sizlerin silme işleminiz ile çıkmaz veya bakteriler ölmez, kendi sağlığınız ve çocuklarınız sağlığı açısından temiz ve hijyenik ortamlar için yılda en az iki defa halılarınızı kotuklarınızı  ve yataklarınızı yıkatmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?